O Firmie

Firma Alfatronix powstała ponad 30 lat temu. Początkowo produkowała przetwornice dla przemysłu morskiego, które miały zastosowanie w sprzęcie łączności i nawigacji. Dzisiaj firma produkuje szeroki asortyment przetwornic DC-DC oraz AC-DC do wszystkich rodzajów mobilnych systemów elektrycznych pracujących na statkach, pojazdach i w samolotach.

Siedziba firmy mieści się w Poole na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Zatrudnia około 30 pracowników. Większość produkcji jest eksportowana do ponad 30 krajów na całym świecie.

Sieć dystrybucyjna obejmująca Europę i inne kontynenty gwarantuje szybką dostawę do miejsca przeznaczenia, a nasz zespół techniczny pozostaje do dyspozycji na wypadek potrzeby uzyskania jakiegokolwiek wsparcia w kwestii zastosowań lub montażu. Pracownicy Alfatronix dokładają wszelkich starań, aby nasze wyroby niezmiennie spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dbamy o to, udzielając na produkty bezterminowej gwarancji, obejmującej serwis i naprawy na drodze zwrotu do producenta.

Firma posiada certyfikat ISO9001, który gwarantuje najwyższą jakość produktów. Urządzenia firmy Alfatronix należą do ścisłej czołówki światowej porównując je z konkurencyjnymi produktami.

Nasz bogaty asortyment spełni Twoje oczekiwania bez względu na to, czy prowadzisz działalność w branży komunikacyjnej, motoryzacyjnej lub okrętowej, zajmujesz się produkcją sprzętu oryginalnego i potrzebujesz precyzyjnie dopasowanych podzespołów, czy też Twoje wymagania dotyczące przetwarzania energii są ściśle powiązane z integracją systemów.

Facebook
Trwa ładowanie